Buď svetlo, alebo žiarovky naše každodenné

Či už sa hráme na ekológov, euro-unistov alebo čokoľvek, stále večer nebudeme sedieť v tmavom byte. Čím teda svietiť, ak nechceme sedieť iba pri sviečkach? Nebudem sa pokúšať dať odpovede na všetky otázky, ale aspoň porovnám porovnateľné.

Prečo sa balenie jedla v reštaurácii účtuje?

Dva krát kuraciu kapsu, a jednu ešte zabaliť. Áno, je to celkom bežná objednávka v reštaurácii. No prekvapivé vždy je, že balenie jedla sa účtuje. Ale prečo?

Pár zimných fotografií

Aj keď Vianoce už boli dávno a takmer každý si už ani na ne nepamätá, až v posledných dňoch tu máme tú pravú zimu. Prinášam teda pár fotiek zo zamrznutých lúk a potokov.

Habovský kardán 2009

Každoročne už počas posledných 9 rokov sa v oravskej obci Habovka konajú majstrovstvá Slovenska podomácky vyrobených traktorov. Nasledujúci 10. ročník sľubuje prekvapenia, ktoré sa ešte nekonali.

Stierač prehrávajúci CD a DVD

Tento jedinečný výrobok presahujúci hranice bežných predpokladov, na čo by stierač mohol slúžiť je možné podľa ponuky nájsť práve v Kauflande.

Dialnica - Svrčinovec - Čierne - Skalité

Nemám vo zvyku zverejňovať veci nesúvisiace s internetom a informačnými technoógiami, no každé pravidlo musí mať aspoň čiastočnú výnimku. Vizualizácia pripravovanej trasy dialnice Svrčinovec - Čierne - Skalité ma zaujala nielen kvôli lokalite ale hlavne náročnosťou a unikánosťou výstavby. Veď posúďte sami.